V sredo, 15. maja 2019, smo se na zadnjem, šestem sestanku, srečali mladi parlamentarci OŠ Loka Črnomelj.

Povzeli smo sklepe vseh prejšnjih sestankov in predlagali nekaj novih idej za naslednje šolsko leto.

Ob koncu sestanka je gospa ravnateljica, Damjana Vraničar, dodala nekaj spodbudnih besed, ki so  bile namenjene učenkam in učencem ob izteku  šolskega leta. Spodbudila jih je tudi za vnaprej.

Mentorica ŠP, Maja Špringer, pa se je zahvalila predsedniku Michelu Hornu in podpredsedniku Mihi Domitroviču za uspešno vodenje vseh sestankov in prijetno sodelovanje.

Za epilog pa so si parlamentarci ogledali ganljiv filmček o Ježku in prijateljstvu, katerega vsebina je lahko prav tako dobra popotnica za naslednje šolsko leto.

mentorica ŠP: Maja Špringer