Spoštovani starši!

Hvala, ker ste se množično odzvali na anketo, s katero smo želeli pridobiti vašo povratno informacijo o učenju od doma v prvem tednu »šolanja na domu«. Predstavljamo vam tudi  rezultate ankete. Strokovni delavci bodo pregledali tudi vaše pripombe in predloge. Navodila za delo v tem tednu imate na spletni strani. Trenutno še ni znano, koliko časa bo ta način izobraževanja trajal, zato učitelji pripravljajo tudi učilnice, preko katerih bi lahko komunicirali z učenci.

Hvala, da spodbujate in usmerjate  otroke, da glede na njihov urnik opravijo naloge (če ne na dnevni, pa na tedenski ravni). Ko se bo šola ponovno odprla, bodo učenci skupaj z učitelji pregledali opravljeno delo.

O vseh novih informacijah vas bomo sproti obveščali preko šolske spletne strani in preko razrednikov.