<![CDATA[V četrtek, 27. septembra 2018, je na naši šoli potekalo 33. šolsko tekmovanje iz logike. Tekmovanja se je udeležilo 21 učencev, ki so dosegli zelo lepe dosežke. Med dobitnike bronastega priznanja so se tako zapisali:

• Niko Štrucelj, 2. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Pavlina Žunič, 3. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Erik Totter, 3. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Alja Brinc, 3. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Matija Žunič, 4. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Špela Brinc, 5. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Joana Žunič, 5. g (mentorica Jana Štajdohar)
  • Nejc Kapele, 6. a (mentorica Veronika Vrbanac)
  • Domen Čurk, 6. c (mentorica Veronika Vrbanac)
  • Zara Kavčič, 7. c (mentorica Veronika Vrbanac)
  • Gal Stopar, 8. c (mentorica Veronika Vrbanac)
  • Štefan Štrucelj, 9. b (mentoricaVeronika Vrbanac)

Na naslednjo stopnjo tekmovanja, tj. na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto 20. oktobra  2018 na osnovni šoli Žužemberk, so se uvrstili najboljši tekmovalci 7., 8. in 9. razreda, ki so dosegli ustrezno število točk. Tako so se nadaljnjega tekmovanja udeležili Zara Kavčič iz 7. c, Gal Stopar iz 8. c in Štefan Štrucelj iz 9. b. Na tekmovanju so bili zelo uspešni, kar se kaže tudi v osvojenih priznanjih – Zara Kavčič je osvojila srebrno priznanje, Gal Stopar je pa poleg srebrnega osvojil še zlato priznanje.

Za odlične dosežke vsem tekmovalcem iskrene čestitke!

vodja tekmovanja Veronika Vrbanac]]>