Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V torek, 27.11. 2018 je na osnovni šoli Loka potekalo občinsko prvenstvo v nogometu. Med seboj so se pomerile 4 ekipe, in sicer OŠ loka, OŠ Mirana Jarca, OŠ  Vinica in OŠ  Semič. Ob odličnem vzdušju na tribunah je potekal napet boj, ki  ga je v sami končnici odločila razlika v prejetih in danih golih med našo šolo in OŠ Vinica. Tako so naši učenci zasedli drugo mesto, kljub dvema zmagama in enem neodločenem izidu.

Najboljši strelec tekmovanja je bil učenec 9. razreda naše šole, Mitja Ilenič. Pohvaliti je potrebno tudi učence, ki so pri pouku Tehnike pod mentorstvom Petra Mravinca izdelali navijaške transparente ter tako z navijanjem spodbudili učence, k še bolj požrtvovalnem boju.

Čestitke igralcem in navijačem.

 

Nogomet- občinsko (starejši dečki) 27. 11. 2018

Rezultati:

  1. Tekma: OŠ Semič- OŠ Vinica (0:2)
  2. Tekma: OŠ Mirana Jarca – OŠ Loka (1:2)
  3. Tekma OŠ Vinica: OŠ Loka (1:1)
  4. Tekma OŠ Semič- OŠ Mirana Jarca (5:5)
  5. Tekma OŠ Vinica- OŠ Mirana Jarca (6:1)
  6. Tekma OŠ Semič- OŠ Loka (1:6)

 Vrstni red:

  1. mesto: OŠ Vinica
  2. mesto OŠ Loka
  3. mesto OŠ Semič
  4. mesto OŠ Mirana Jarca

Mentor:  Rok Weiss]]>

Dostopnost