<![CDATA[V torek, 11. 12. 2018, je na šoli potekala prireditev Pokaži, kaj znaš, na kateri so nastopili učenci matične šole in učenci podružničnih šol Adlešiči in Griblje. Na odru se je zvrstilo 23 točk. Učenci so pokazali različne talente – peli so in plesali, deklamirali in igrali na različne instrumente. Predstavil se nam je tudi mladinski pevski zbor Osnovne šole Loka Črnomelj. Prireditev sta povezovali učenki 6. razreda, Sara Bahor in Zara Kavčič. Vsem nastopajočim in njihovim mentorjem se zahvaljujemo za sodelovanje.

Hvala tudi staršem, ki ste se prireditve udeležili v velikem številu. S prostovoljnimi prispevki smo zopet nekoliko napolnili šolski sklad, zbrali smo kar 225€. Za vse prispevke se vam iskreno zahvaljujemo.

Vodji prireditve: Darja Matkovič in Ana Kump

]]>