V torek, 18. junija 2019, je sedmošolka Lea Vrtin, ki je bila izžrebana prejšnji mesec pri  projektu »Moja najljubša knjiga«, tokrat potegnila iz škatle listič z naslovom pravljice tretješolke Lare Bahor. Lara je vsak mesec redno sodelovala pri tej akciji, zato je zasluženo prejela »sladko« in knjižno nagrado.

V naslednjem šolskem letu bova knjižničarki Urša in Maja zelo veseli, če boste učenci od 1. do 9. razreda ponovno veselo brali knjige in pisali listke o »Vaši najljubši knjigi«. Nagrade za sodelujoče in izžrebane bodo vedno pripravljene.

Med počitnicami, ki sledijo, pa Vam želiva, da si odpočijete in »napolnite baterije« za nove podvige. Pa srečno in dobrodošli spet v jeseni v naši šolski knjižnici.

Maja  Špringer in Urša Prus, knjižničarki