V torek, 10. 12. 2019, je na šoli potekala tradicionalna prireditev Pokaži, kaj znaš. Na odru se je zvrstilo 20 točk, nastopali pa so učenci matične šole ter podružničnih šol Adlešiči in Griblje. Mladi talenti so se obiskovalcem predstavili s petjem in plesom, deklamacijami in igranjem na različne inštrumente. Prireditev pa so povezovali Špela Brinc in Aljaž Lovrin iz 6. a in Zara Kavčič iz 8. c razreda.

Devetošolci so v sklopu prireditve pripravili bazar. Obiskovalci so si lahko v zameno za prostovoljni prispevek izbrali domače piškote in ročno izdelane voščilnice. Vse ponujeno je bilo plod dela devetošolcev pod mentorstvom učiteljice likovne umetnosti in babic. Zahvalili bi se vsem, ki ste nas finančno podprli, da bodo tako stroški valete nižji.