SPOŠTOVANI UČENKE IN UČENCI – TEKMOVALCI ZA BRALNO ZNAČKO!

Naš letošnji »bralni maraton« se, kljub izrednim razmeram, počasi bliža h koncu. Če se bomo morda vrnili v šolske klopi v naslednjem mesecu, torej v maju, nas čaka skupna prireditev z vsemi sodelujočimi učenci in s povabljeno gostjo, mladinsko pisateljico in pravljičarko, Anjo Štefan. Na prireditvi vam bo gostja podelila tudi zaslužena priznanja.

PRIREDITEV JE NAČRTOVANA ZA 14. MAJA 2020. Zato vas knjižničarja, vaši razredniki (za učence od 1. do 5. razreda) ter slovenistke (za učence od 6. do 9. razreda), vljudno prosimo, da počasi zaključite to dejavnost.

Najbolje je, da se povežete »na daljavo« z vašimi učitelji in slovenistkami in vam bodo oni povedali, na kakšen način boste vsebine še lahko predstavili.

Postavimo si najpoznejši rok: 15. april 2020.

Upajmo, da kljub razmeram, število bralcev BZ ne bo upadlo.

V primeru, da se še ne bomo vrnili v maju v šolo, bomo priznanja vseeno napisali in vam jih bomo naknadno podelili ob prihodu v šolo. Kdaj bo to, pa ta trenutek še ne vemo, kajne? Priznanja vas bodo »počakala v šoli«, brez skrbi!

Veselo berite knjige in prepričajte se, da si z branjem širite svoje »obzorje znanja«.

SREČNO in BODITE ZDRAVI!