V torek, 23. 6. smo učenci in učitelji PŠ Griblje pripravili prireditev ob koncu šolskega leta. Učenci so se z različnimi točkami predstavili, kaj vse so se letos naučili.

Tako so prvošolci vsem dokazali, da jih je učitelj David pri angleščini prav zares veliko naučil. Pa tudi pri glasbeni umetnosti nismo lenarili. Z učiteljicama, ki sta nas spremljali na glasbila, smo zapeli ljudsko pesem Abraham ‘ma sedem sinov.

Učenci so nas vse presenetili s svojimi čustvenimi zapisi dogodkov iz šole. Še posebno petošolka Anja Šimec, ki v jeseni odhaja v 6. razred na matično šolo v Loki. Ob tej priložnosti smo se od nje poslovili s simboličnim darilom in priznanjem. Tudi ostali učenci so ob zaključku leta prejeli sladko presenečenje, darilo in priznanje, ki jih bo spominjalo na šolsko leto 2019/2020.

Zaposleni na PŠ Griblje želimo vsem prijetne in zanimivih dogodivščin polne počitnice. Izkoristite jih predvsem za počitek ter druženje in gibanje v naravi.

»Velike stvari so možne le, če si ljudje med seboj pomagamo, si podamo roke in trdno stopimo skupaj.«

Lepe in mirne počitnice vsem!

Kolektiv PŠ Griblje