Spoštovani starši, dragi učenci!

Obveščam vas, da je Vlada RS zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020, sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih.

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije določila, da se bo pouk od ponedeljka, 9. 11. 2020 dalje za vse učence izvajal na daljavo.

Razredniki bodo vzpostavili stik z učenci in jih seznanili s potekom pouka. Učenci, ki ste že v tednu pred počitnicami delali na daljavo, boste s takšnim načinom dela nadaljevali.

Na šolski spletni strani bomo sproti objavljali obvestila glede prihoda učencev v šolo in načina pouka, zato jo redno spremljajte.

Ostanite zdravi in pazite nase!

Damjana Vraničar, ravnateljica