Spoštovani starši,

obveščamo vas, da se bo od 1. 4. 2021 do 9. 4. 2021 izvajal pouk na daljavo.

Vlada RS je na seji dne 28. 3. 2021 zaradi covida-19 sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki je objavljen v Uradnem listu.

Na spletni strani šole smo že objavili informacije za prijavo na topli obrok in navodila za organizacijo nujnega varstva učencev 1. triade.

Proces pouka na daljavo bo potekal kot doslej – preko spletih učilnic v okolju MS Teams in videokonferenc. Podrobnosti o poteku pouka vam bodo posredovali razredniki in učitelji posameznih predmetov.

Veseli me, da smo pri dosedanji izvedbi vzgojno-izobraževalnega dela uspešno upoštevali priporočene smernice NIJZ za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2. Le skupaj zmoremo.

Z željo, da se v ponedeljek, 12. 4. 2021, zopet vidimo v šolskih klopeh, vas lepo pozdravljam.

Damjana Vraničar, ravnateljica