Vabim vas k ogledu virtualne razstave likovnih izdelkov na osrednjo temo meseca oktobra 2020: Kdor za požarno varnost poskrbi, je v prostem času brez skrbi. Izdelki so nastajali v sklopu šolskega natečaja ob mesecu požarne varnosti. Ker je letošnje šolsko leto drugačno od običajnih, najboljših izdelkov nismo razstavljali v šoli in tudi 25. nagradni natečaj, ki ga je razpisalo Ministrstvo za obrambo na temo Naravne in druge nesreče – požarna varnost in prosti čas je bil odpovedan oziroma prestavljen, smo se na šoli odločili, da najboljše likovne izdelke objavimo virtualno in jih tako naredimo dostopne ne samo učencem temveč širši skupnosti. Na šoli se zavedamo, da je za splošno požarno varnost zelo pomembno, da se v šoli pogovarjamo z učenci o požarni preventivnim pomenu gasilcev, naravnih nesrečah, ognju.

Vsem učencem in njihovim mentorjem se zahvaljujem za sodelovanje in čestitam vsem za izbrane izdelke. Zahvaljujem se tudi Špeli, Antonu in Nejcu za pomoč pri pripravi virtualne razstave.

Sonja Malnarič, DMG OŠ Loka Črnomelj