V sredo, 7. aprila 2021 ob 9. uri, je preko aplikacije Zoom potekal 31. občinski parlament. Predstavniki 6 osnovnih šol občine Črnomelj so razpravljali na temo Moja poklicna prihodnost. Našo šolo so zastopali Zara Kavčič, Živa Barič, Anej Frice in Katarina Šolar. V debati so mladi parlamentarci lepo razvijali ideje o poklicni karieri, možnosti zaposlitve, trenutni situaciji pri zaposlovanju in možnosti zaposlitve v prihodnosti. Gost, župan Andrej Kavšek, je mlade pohvalil za dobro razpravo. Z njimi je delil razmišljanje, da so pri oblikovanju karierne poti pomembne originalne ideje in prave odločitve v pravem trenutku. Bela krajina je kljub majhnosti lahko primerna lokacija za uresničitev novih idej.

Vsem udeležencem čestitamo za odlično sodelovanje, Zari, ki bo predstavnica občine Črnomelj na regijski ravni, pa želimo veliko dobrih idej pri razpravi še naprej.

burst