Spoštovani starši,

na spodnji povezavi si lahko ogledate brezplačna predavanja Šole za starše, ki jih je organizirala Pozitivna psihologija za boljše življenje. Predavanja so se odvijala v letu 2021 na Youtubu kanalu in Facebook profilu Pozitivne psihologije za boljše življenje. Vsa predavanja si lahko ogledate tukaj.

Ker so na priloženi povezavi tudi predavanja s področja osebne in poslovne rasti ter razvojne miselnosti, vam za lažji pregled predavanj prilagamo seznam predavanj Šole za starše.

Seznam predavanj Šole za starše:

• dr. Anica Mikuš Kos: Pomoč otrokom s čustvenimi in vedenjskimi težavami,
  • Staš Žnidar: Najstniki v letu 2021,
  • Ksenja Kos: Nazaj na konja: kako ravnati, ko otrok doživi negativno izkušnjo,
  • Katarina Kesič Dimic: Kdo lahko spleza na drevo? Otroci s posebnimi potrebami,
  • dr. Milan Hosta: Oče v 21. stoletju,
  • Petra Založnik: Moč pripovedovanja zgodb,
  • dr. Tjaša M. Kos: Notranja moč za pomoč pri medvrstniškem nasilju,
  • dr. Benjamin Lesjak: Vzgoja za varno preživljanje časa pred zaslonom v predšolskem obdobju,
  • dr. Albert Mrgole in Leonida Mrgole: Trenutki, ki štejejo v vzgoji,
  • dr. Aleksander Zadel: Najboljša verzija sebe pri starševstvu,.
  • dr. Aleksander Zadel: 1 misel, 42 čustev,
  • dr. Benjamin Lesjak: Vzgoja za varno rabo zaslonov,
  • Predstavitev Kobi TO! – aplikacije za učinkovito učenje branja.