V petek, 7. 5. 2021, je potekalo šolsko tekmovanje Logična pošast.

Na matični šoli je tekmovalo 56 učencev od 1. do 9. razreda. Kar 18 učencev se je uvrstilo na državno tekmovanje: Žiga Špec (1. r.), Hana Mišica (1. r.), Peter Gregorič (2. r.), Ana Pezdirc (2. r.), Timon Klobučar (2. r.), Tian Čurk (3. r.), Erik Vrščaj (3. r.), Lara Pezdirc (4. r.), Aneja Dvojmoč (4. r.), Mark Bradač (4. r.), Tjaša Starešinič (4. r.), Iva Kapele (6. r.), Špela Brinc (7. r.), Maruša Kapele (8. r.), Nuša Butala (8. r.), Živa Barič (9. r.), Zara Kavčič (9. r.) in Lea Vrtin (9. r.). Vse skupaj prejmejo kar 22 bisernih in 29 bronastih priznanj.

Na Podružnični šoli Griblje pa je tekmovalo 15 učencev od 1. do 5. razreda. 5 učencev se je uvrstilo na državno tekmovanje: Glorija Piškurič (1. r.), Mark Brinc (2. r.), Tina Lozar (3. r.), Niko Štrucelj (4. r.) in Izabela Štrucelj (5. r.). Izabela Štrucelj je tudi dobitnica bisernega priznanja, 10 učencev pa prejme bronasto priznanje.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

Tea Zorn