V četrtek, 23. 9. 2021, je na Osnovni šoli Loka Črnomelj potekalo šolsko tekmovanje iz logike.

Bronasto priznanje so prejeli naslednji učenci:

RAZREDIME IN PRIIMEKMENTORŠOLA/PODRUŽNICA
1.Ella StipanovičTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
1.Nina PetehTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
2.Jan MiketičTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
3.Dora BrajkovičBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Primož PlutBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Rok SkukanNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Peter GregoričNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Tian BradačBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Ajda KapeleNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Nina PezdircNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Jana PetehTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
3.Tristan HranilovićBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Jan ZupančičNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Ana PezdircBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.David PetricBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Gal Julij ČrničNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Jakob AbsecNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Eva MetežTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
3.Timon KlobučarBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Jošt KlepecNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Nina VeseličTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
3.Martin ŠpecBarbara HlebecOŠ Loka Črnomelj
3.Jaka LjubenkoNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
3.Žak GrdešičNataša Šuštarič BradačOŠ Loka Črnomelj
4.Lea CvitkovičTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
4.Rebeka KozanTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
4.Tija MlečnikTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
5.Mark BradačAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj
5.Lan BunjevacTadeja KuzmaPodružnica Adlešiči
7.Iva KapeleAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj
7.Lev KavčičAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj
8.Špela BrincAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj
8.Gal ŠpecAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj
9.Nejc KapeleAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj
9.Neja Žabčič GrabrijanAnja GolobičOŠ Loka Črnomelj

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 16. 10. 2021, na OŠ Trebnje se je uvrstila Iva Kapele (7. c), istočasno pa bo na tamkajšnji šoli potekalo regijsko tekmovanje iz logike, kamor so se uvrstili naslednji učenci: Špela Brinc (8. a), Gal Špec (8. b) in Nejc Kapele (9. a).

Čestitke vsem udeležencem tekmovanja in vsem dobitnikom bronastega priznanja, učencem, ki so se uvrstili na regijsko in državno tekmovanje, pa želimo veliko znanja in sreče!

Mentor: Anja Golobič