V sredo, 22. decembra 2021, sva knjižničarki Urša in Maja obiskali tudi učence na podružnični šoli Griblje, kamor sva »ponesli« praznično vzdušje med otroke od 1. do 5. razreda.

Knjižničarka Urša Prus jim je predstavila čudovito pravljico z naslovom Želim si postati božično drevo. Nato so mladi poslušalci zgodbo na kratko obnovili.

Sledilo je še barvanje okrasnih krogel, katere so učenci nato izrezali ter jih prilepili  na police v njihovi knjižnici. Sledila je še izmenjava knjižnega gradiva.

Knjižničarki sva se ob koncu razveselili še podarjenih – ročno izdelanih – novoletnih čestitk, ki so jih izdelali gribeljski učenci in vanje napisali najlepše želje ob novem letu.

Knjižničarki sva se otrokom od srca zahvalili za prisrčne čestitke. Obljubili sva, da se v novem letu spet srečamo.

Knjižničarki OŠ Loka