Skoči na glavno vsebino

V torek, 22. marca 2022, so naši učenci: Anja Tomanič, Anej Frice, Kevin Mikložič, Leo Vardič in Katarina Absec sodelovali na 32. občinskem šolskem parlamentu. Sestanek je potekal preko aplikacije Zoom. 

Poleg učencev naše šole so na sestanku sodelovali še učenci iz drugih osnovnih šol občine Črnomelj: OŠ komandanta Staneta Dragatuš, OŠ Vinica, OŠ Mirana Jarca, OŠ Milke Šober Nataše. 

Sestanek je začela z uvodnimi pozdravi gospa Sonja Strgar, predsednica Društva prijateljev mladine Črnomelj. Sledil je pozdravni nagovor črnomaljskega župana, g. Andreja Kavška. 

Letošnja tema debate je bila ponovno Naša poklicna prihodnost, ki so jo mladi parlamentarci nadgradili z novimi predlogi in idejami. 

Po končani debati so določili, da bo na regijskem parlamentu našo občino predstavljal po en predstavnik vsake šole. Našo šolo bo predstavljal Anej Frice. Regijski parlament bo potekal 29. 3. 2022 v OŠ Grm v Novem mestu. 

Mentor: Tomaž Grdešič 

Dostopnost