3. decembra 2019 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz zgodovine. Tema letošnjega tekmovanja je bila prazgodovina. Šolskega tekmovanja se je udeležilo 21 tekmovalcev iz osmega in devetega razreda. Bronasto priznanje je prejelo 8 učencev, 4 pa so napredovali na območno tekmovanje.

Bronasto priznanje so osvojili: Gal Stopar, Anja Grahek, Špela Rom, Karlina Štrucelj, Žana Jakša, Leon Črnič, Nadja Judnič in Luka Šimec.

Območno tekmovanje je potekalo 4. februarja 2020 v Velikem Gabru. Udeležili so se ga: Gal Stopar, Anja Grahek, Špela Rom, Karlina Štrucelj. Vsi štirje so prejeli tudi srebrna priznanja, vendar se na žalost niso uvrstila na državno tekmovanje.

Vsem tekmovalcem  in mentorji Tomažu Grdešiču čestitamo za uspešno delo in dobre rezultate!