Skoči na glavno vsebino

Več kot 140 učencev naše šole je sodelovalo na natečaju Evropa v šoli na različnih področjih. Kljub zahtevnim epidemiološkim razmeram se je njegova izvedba izpeljala na daljavo. Tema letošnjega natečaja je bila »Če kruhek pade ti na tla, poberi in poljubi ga«, na katero so naši učenci skozi leto pod mentorstvom naših učiteljev ustvarjali različna dela.

Zelo veliko izdelkov naših učencev je bilo na regijskem nivoju uvrščenih naprej na državni nivo, kjer je pri likovnem natečaju za 1. triado 2. mesto dosegel naš učenec 3. razreda Niko Vraničar iz podružnične šole Adlešiči pod mentorstvom učiteljice Katarine Simčič.

Več o natečaju in nagrajencih si lahko preberete na spletni strani: https://www.zpms.si/programi/evropa-v-soli/

Čestitke nagrajencu in tudi vsem sodelujočim na letošnjem natečaju!

Koordinatorica mentorjev natečaja EVŠ za OŠ Loka Črnomelj: Petra Poplašen

Dostopnost