Gospod dr. Franc Brinc nas je v mesecu novembru 2021 zelo razveselil z novico o ponovnem donatorstvu 5.000 evrov.

V sporočilu je zapisal:  »Darovalec ob svojem 86. rojstnem dnevu podari Podružnični šoli Griblje 5.000,00 (pet tisoč) evrov. Kot sem videl ob obisku šole, boste za izobraževanje otrok in za različne dejavnosti, s katerimi se ukvarjate na šoli, znali koristno porabiti tudi ta denar. Za nekatere dejavnosti je premalo samo dobra volja, potrebujete tudi denar (država pa je pri vaši izobraževalni dejavnosti tako skopuška kot pri moji prejšnji znanstvenoraziskovalni dejavnosti).

Darilo porabite za učence Podružnice šole Griblje za knjige, učila, računalniško, pohištveno in drugo opremo šole za izobraževalne, kulturne, športne in druge dejavnosti učencev za šolske in obšolske dejavnosti.«

Ponosni in veseli smo, da smo prejemniki donatorskih sredstev in obljubljamo, da jih bomo namensko uporabili.

PŠ Griblje