Rdeči križ Slovenije OZ Črnomelj skupaj z OŠ Loka Črnomelj organizirata dobrodelno akcijo »Drobtinica«, skatero želimo pomagati socialno ogroženim družinam.V sklopu dobrodelne akcije bomo na šoli zbirali TRAJNO MLEKO.

Na šoli dajemo humanitarnim akcijam velik pomen, zato vabimo vse učence in zaposlene k sodelovanju, da prinesejo v šolo LITER TRAJNEGA MLEKA.

Zbirali ga bomo na vseh lokacijah v sredo, četrtek, petek in ponedeljek (od 18. do 23. oktobra 2023) zjutraj, v času predure.

Vsem, ki se boste v dobrodelni akciji sodelovali, se že v naprej zahvaljujemo.

Ravnatelj OŠ Loka Črnomelj                                                                    Predsednica RKS OZ Črnomelj:

BOŠTJAN PAPEŽ                                                                                        LJUDMILA KOCJAN