V soboto, 20. 4. 2024, je v Domu krajanov Adlešiči potekala prireditev in podelitev nagrad in priznanj ob 22. strokovnem posvetu Društva učiteljev podružničnih šol Slovenije. Učenke Podružnične šole Adlešiči so na likovnem in literarnem natečaju, ki sta bila razpisana v okviru posveta, prejele kar 3 nagrade, na kar smo zelo ponosni.

Vita Kozan je na likovnem natečaju prejela 2. nagrado v kategoriji 1. triade in na literarnem natečaju 3. nagrado v kategoriji 1. triade. Učenke Alina Barič, Eva Metež, Jana Peteh, Nina Veselič, Ela Vukčevič, Vita Kozan in Nina Peteh so prejele nagrado za izviren likovni izdelek.

Zelo smo se razveselili lepih dosežkov naših učenk, ki so odraz njihove motivacije, truda in dela ter jim ob tej priložnosti še enkrat čestitamo.