Rdeči križ Slovenije, OZ Črnomelj, skupaj z OŠ Loka Črnomelj organizirata DOBRODELNO AKCIJO »Drobtinica«, s katero želimo pomagati socialno ogroženim družinam. V sklopu te akcije bomo na šoli zbirali TRAJNO MLEKO.

Na šoli dajemo humanitarnim akcijam velik pomen, zato vabimo vse starše, učence in zaposlene k sodelovanju. V šolo prinesite vsaj 1 liter trajnega mleka, ki mu rok uporabe ne preteče pred koncem oktobra 2024.

Zbiranje bo potekalo naslednji teden (od ponedeljka do petka) v času predure, na matični šoli in obeh podružnicah.

Vsem, ki boste sodelovali v dobrodelni akciji, se vnaprej iskreno zahvaljujemo.

Ravnatelj OŠ Loka Črnomelj                                                                               Predsednica RKS OZ Črnomelj:

BOŠTJAN PAPEŽ                                                                                                       LJUDMILA KOCJAN